קייטרינג אסאדו לעומת קייטרינג בשרי רגיל

קייטרינג אסאדו לעומת קייטרינג בשרי רגיל

כל אחד שמתכנן אירוע בישראל יודע, שהדבר הכי חשוב הוא איכות וסוג האוכל שיבחר להגיש. למה? כי בישראל הדבר שאנחנו הכי זוכרים מהאירוע, הוא לא השמלה של הכלה או החליפה של החתן או עיצוב הבלונים על השולחן – למעשה, כל אלה נזכרים כדי דומים בראש שלנו – הדבר שאנחנו הכי זוכרים מאירועים, הוא האם האוכל היה לנו טעים או לא. אכן הישראלים אוהבים אוכל ואוכל טוב ולכן, חשוב לעשות את הבחירות הנכונות בכל מה שקשור לקייטרינג לאירוע שלכם.

בהנחה שהחלטתם על קייטרינג בשרי, וודאי כבר גיליתם שיש קייטרינג בשרי כללי ויש קייטרינג אסאדו. רוצים לדעת מה ההבדל בין השניים ומה מייחד כל כך את הקייטרינג האסאדו שהפך אותו למבוקש כל כך בקרב הישראלים? בואו נבדוק.

מה היתרונות של קייטרינג אסאדו לעומת קייטרינג בשרי רגיל?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לדעת בנוגע לאסאדו, הוא שמדובר בעצם בנתח ספציפי בבקר, שנחשב לאחד מהאיכותיים ביותר. כלומר, בעוד שקייטרינג בשרי יכול לכלול שניצל, כנפיים וקבב – בקייטרינג האסאדו אתם והאורחים שלכם נהנים מהנתחים המובחרים ביותר, כך שמבחינת האיכות לאסאדו יתרון מובהק על פני הקייטרינג הבשרי.

קייטרינג אסאדו בשטח

סגנון הבישול של הבשר

בקייטרינג בשרי, יש מגוון שיטות בישול, כאשר יש מנות בהן הבשר או העוף מטוגן, מבושל, צרוב או אפילו מאודה. האסאדו לעומת זאת, נצלה בשיטת Rodizio מהמסורת הברזילאית, על גבי גריל ברזילאי, כאשר בתחילה צורבים את הבשר בכדי להעניק לו את החיצוניות הפריכה ואז צורבים אותו על אש קטנה לאורך מספר שעות, כך שבפנים הוא יהפוך רך ויאגור את מיציו, שמעניקים לו עסיסיות מושלמת.

המופע

כפי שכולנו יודעים, אנו הישראלים אוהבים אוכל וגם אוהבים לראות שמכינים את האוכל. וזה אולי אחד הגורמים המשמעותיים הנוספים שבגללם הישראלים אוהבים אסאדו – כיוון שבישול אסאדו נעשה על גבי גריל במתחם פתוח בדרך כלל ולעיני קהל האורחים. כלומר, האורחים גם יכולים לחוות את הליך הכנת האסאדו ובנוסף, הם מקבלים את הבשר מהגריל ישר לצלחת שלהם – יש יותר מפנק מזה?

קייטרינג אסאדו לאירועים בשטח

בגלל שיטת הצלייה של הבשר האסאדו, הוא מתאים במיוחד לאירועים בשטח, לרבות גני אירועים כמובן. לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים, קייטרינג אסאדו הוא הפינוק המושלם באירועים עסקיים ובאירועים פרטיים ואנו, בחברת מיטס אנד סוויטס (Meats n' Sweets), נגיע עד אליכם, בכל מקום שבו תבחרו לערוך את האירוע שלכם ונעניק לכם ולאורחים שלכם, חוויה קולינארית בשרית בלתי נשכחת.