קייטרינג אסאדו באירועי שטח לעומת באולמות סגורים

הפקת אירוע היא משימה מורכבת, הרי כל בעל אירוע מעוניין להמציא מחדש את הגלגל ולהפיק אירוע בלתי נשכח, כזה שלא יפסיקו לדבר עליו. אחת הדילמות המוכרות יותר בקרב בעלי אירועים היא – אם להפיק אירוע בבריזה הפתוחה או להפיק אירוע מסורתי באולם אירועים מקורה. דילמה נוספת היא – עניין הקייטרינג והמנות שיוגשו לאורחים באירוע. אם מדברים על קייטרינג ייחודי, נראה כי קייטרינג אסאדו הוא זה שמוביל בשנים האחרונות וזוכה לאהדה גדולה מצד בעלי אירועים ובצדק.

שילוב קייטרינג אסאדו בשטח או באולם אירועים

על החוויה של קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסדו לא בכדי הפך לשם ודבר בתחום האירועים, הרי הוא משלב את כל היתרונות האפשריים לבעלי אולם אירועים: מדובר בקייטרינג ייחודי השונה מהסטנדרט המסורתי, הוא בעל ניחוחות משכרים של בשר, בעל מבחר רב של בשים ערבים לחייך, הוא בעל עוצמה שלא ניתן לפספס, הוא יוקרתי, טעים ומשביע ובכלל בעל מגוון רב של יתרונות. את קייטרינג אסאדו מספקות חברות קייטרינג ייחודיות המחזיקות ברשותן את כל הציוד הדרוש לטובת "חגיגת" הבשרים וכמובן אנשי צוות המומחים לצליית בשר ברמה הגבוהה ביותר.

חברות המציעות קייטרינג אסאדו מבצעות את צליית הבשרים בצורה מסורתית, כמעיין טקס צלייה המאפשר לאורחי האירוע ליהנות מחוויה בלתי נשכחת. במהלך הערב המלצרים יעברו בין האורחים ויחלקו להם נתחי בשר עסיסי ומבעבע שהרגע יצא מהגריל ממש בשיטת "אכול כפי יכולתך", מה שמאפשר לאורחים ליהנות ממבחר רב של בשרים לצד בשר טרי ועסיסי ישר לצלחת הפרטית שלהם.

אז איפה כדאי לחגוג את כל הכיף הזה? באולם אירועים או בשטח?

קייטרינג אסאדו מתאים יותר לאירועי שטח מאפשר לאירוע באולם, אך זה לא אומר שלא ניתן לבצע זאת באולם מקורה סגור, רק שהאורחים יפספסו את החוויה האמתית של צליית הבשר. מעבר לכך, צליית הבשר דורשת מקום רב לשטח פתוח לטובת העשן הרב היוצא מהבשר בעת הצלייה, כך שאין מתאים יותר מקייטרינג אסאדו בבריזה הפתוחה. רק להמחיש לכם את האווירה של הקייטרינג: הבשר נצלה על גבי האש בצורה ייחודית, כלומר יש צורך לבנות מדורות אש המזכירות קצת את תקופת העבר, ממש כמו שבטים אפריקנים הצולים את החיה שהם צדו בלב היער. אם כך, האווירה סביב האש עם אכילת הבשר המשובח, תורמים רבות לאווירה של האירוע, ממש קונצפט בפני עצמו.

היכן ניתן להפיק אירוע עם קייטרינג אסאדו?

התשובה היא בכל מקום פתוח תחת כיפת השמים. ישנם מקומות המותרים להפקת אירוע שטח, אך ישנם מקומות שיש צורך לקבל אישור מהרשויות המקומיות על מנת להפיק אירוע בטבע. האופציות הן: על חוף הים בבריזה הפתוחה, בפארקים גדולים, בטבע, בשמורות טבע, בגינות ציבוריות או פרטיות, בחוות סוסים, במושבים או קיבוצים ובכלל בכל מקום פתוח.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...