קייטרינג איכותי – לשדרוג מבחר אירועים

חוגגים אירוע בקרוב? אם כן, אתם חייבים לשלב קייטרינג איכותי. לא תאמינו עד כמה הוא יכול לשדרג את האירוע שלכם. קייטרינג איכותי הוא בראש ובראשונה חוויה קולינרית של ממש, חוויה אשר יכולה להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מוצלח, ואפילו לכזה שעוד ידובר בו רבות לאחר תומו. לכן, אף על פי שבחירה בקייטרינג שהוא באמת איכותי וברמה גבוהה במיוחד היא בחירה שתעלה לכם יותר, ההוצאה הכספית הזאת משתלמת, שכן השדרוג שהיא תעניק לאירוע שלכם הוא זה שהופך אותה לכל כך כדאית ומשתלמת.

גם באירועים עסקיים

רבים מקפידים על קייטרינג איכותי ומקצועי בעיקר באירועים פרטיים, ולאחרונה ניתן לראות לא מעט אירועים עסקיים בהם משלבים קייטרינג לאירועים עסקיים פשוט ובאיכות ירודה מאוד, קייטרינג שהבחירה בו בוצעה משיקולים תקציביים בלבד, והמשתתפים באירוע ללא ספק ירגישו בכך.

שילוב קייטרינג איכותי באירועים עסקיים

זכרו כי ההנאה של האורחים חשובה מאוד, לא רק באירועים פרטיים אלא גם באירועים עסקיים. אם האורחים לא ייהנו מהאירוע שאתם מקיימים, הם לא יזכרו את המסרים שניסיתם להעביר בו, את המוצר שהשקתם או את השירותים שאתם מציעים, דבר שעשוי להפוך את האירוע כולו לכישלון וליצור בזבוז מיותר של כספי העסק שלכם. לכן, למרות ההוצאה הגדולה יותר, חשוב מאוד לבחור קייטרינג לאירועים עסקיים איכותי ומקצועי אשר יעניק לאירוע שלכם תוספת מכובדת ויהפוך אותו למיוחד יותר.

התאמה נכונה של התפריט

גם לאחר שבחרתם קייטרינג לאירוע, ואין זה משנה אם הוא אירוע עסקי או אירוע פרטי, לא נגמרה העבודה שלכם בצד הקולינרי. חשוב מאוד לעבוד עם השף המנהל את הקייטרינג בכדי לבצע התאמה נכונה של התפריט לסוג האירוע. לכן, השף יבין מכם מהו הסגנון של האירוע אותו אתם מתכננים ומהו סגנון הקהל שיגיע אל האירוע, ובהתאמה לכך יסייע לכם לבנות תפריט נכון אשר יעניק לכל האורחים הנאה רבה מאוד וישאיר להם טעם טוב בפה למשך זמן רב.

מה חשוב לבדוק לפני בחירה של קייטרינג?

לפני שאתם בוחרים קייטרינג לאירוע שלכם, חשוב מאוד שתבדקו כמה דברים חשובים:

  1. המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים אשר הזמינו את אותו קייטרינג לאירוע שלהם ויכולים לספר לכם על החוויה שלהם ושל האורחים שלהם.
  2. בדיקת אישורים לעבודה בתחום באופן חוקי, וכמובן – אישור משרד הבריאות.
  3. בדיקה של הצוות – חשוב לבדוק האם הקייטרינג מספק גם מלצרים או מנהלי אירוע קולינריים, מה היקף הצוות ועל מה הוא אחראי.
  4. ציוד נלווה – חשוב גם לבדוק אם הצעת המחיר מגלמת בתוכה סכו"ם וכלים, שולחנות וכדומה.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...