ארגון אירועים בשטח – מה צריך לקחת בחשבון

למה לארגן אירועים בבית או באולם, אם אפשר לצאת החוצה אל השטח ולארגן אירוע מתחת לכיפת השמיים, באוויר הצח, כשמסביב נופים יפיפיים. בשביל זה צריך לדעת איך מארגנים אירוע בשטח.

עולם האירועים מתחלק לשניים, אירועים שמאורגנים על ידי מפיקי אירועים בגני ואולמות אירועים, ואירועים שמאורגנים על ידי מי שמעוניין לערוך אותם, ואלה נערכים בבית או בשטח. לשמחתנו, אפשר למצוא מגוון מקומות בהם ניתן לארגן אירועים בשטח באופן עצמאי, אך בשביל שהאירוע יהיה מוצלח, צריך לדעת כיצד לעשות את זה.

ארגון אירועים בשטח – איך בוחרים מקום לערוך בו את האירוע

לפני שמתחילים לחשוב על ארגון אירוע בשטח, צריך קודם לבחור מקום. החלטה זו תתקבל על ידנו על פי פרמטרים שונים, למשל, כמות האנשים שאמורים ליטול חלק באירוע, מהו סוג האירוע (יום הולדת, מסיבה לעובדים, אירוע משפחתי וכדומה), מהיכן מגיעים האנשים (אנחנו לא רוצים שהם יצטרכו לנסוע שעות ארוכות בשביל להגיע למקום), תנאי מזג האוויר במועד האירוע (יכול להשפיע האם לעשות את האירוע במקום מוצל ומקורה או מקום פתוח). אחרי שנבחר את המקום בו נערוך את האירוע נוכל להתקדם לארגון שלו.

קייטרינג אסאדו באירועי שטח

ארגון אירועים בשטח – הדברים שצריך לדאוג להם בשביל לארגן אירוע

אחרי שבחרנו מקום, אנחנו צריכים כמובן לדאוג לכל האלמנטים השונים שיהיו באירוע. בהמשך המאמר נתייחס לשאלת האוכל, כעת נתייחס לאלמנטים חשובים אחרים. בראש ובראשונה עלינו לדאוג לגנרטור. בלעדיו לא נוכל להפעיל שום מכשיר חשמלי. לכן עלינו לוודא שיש לנו גנראטור שיכול לעבוד לפחות 5 שעות, כמובן שאנחנו צריכים לדאוג שיש לו מספיק בנזין או דלק, בשביל שהוא יעבוד בצורה סדירה.

בהנחה ואנחנו מארגנים את כל האירוע לבדנו בלי ספקים חיצוניים, אז אנחנו צריכים לדאוג למערכת סטריאו עם רמקולים בשביל שנוכל להשמיע מוזיקה, אנחנו צריכים לשכור שולחנות וכיסאות עבור כמות האורחים באירוע, כמו כן אנחנו צריכים לשכור שירותים כימיים ולקחת בחשבון את הגברים בנפרד  ואת הנשים בנפרד. דברים אחרים שעלינו לקחת בחשבון הם, כלי אוכל, בר משקאות, וכן אטרקציות שונות שיכולות לשמש את הילדים וכן את המבוגרים בזמן האירועים (מתנפחים, משחקים ועוד).  

ארגון אירועים בשטח- בשר ואסאדו ומטעמים אחרים

אם אנחנו מארגנים אירוע בשטח, אז רצוי לנצל זאת ולהזמין אוכל ברמה גבוהה. לשם כך אנחנו יכולים להביא מעשנת או גרילר ולספק נתחי בשר שונים כולל אסאדו ארגנטינאי וליהנות מארוחה טובה. לשם כך אנחנו יכולים להוסיף עוד שורה של מאכלים ארנטינאיים מתאימים כולל נקניקיות צ'וריסו וכמובן מנות פתיחה כמו אמפנדס. על האסאדו אנחנו יכולים לשים רוטב צ'ימי צ'ורה ולא לשכוח לוודא שהאסאדו צריך להיות מבושל היטב, לא רייר אך גם לא שרוף. היתרון של עריכת אירוע בשטח הוא, שקהל האורחים יכול לראות כיצד מכינים את האסאדו מול עיניו.

עבור הצמחוניים, ישנה אפשרות להכין סלטים, פשטידות ומטעמים נוספים, אם זה לא מספיק ניתן לבחור בחברות המתמחות בקייטרינג חלבי, הכולל פסטות, קישים ועוד. היתרון של קייטרינג זה, שגם הקינוחים יכולים להיות חלביים ולא צריכים להיות פרווה בשביל לשמור על כשרות. עבור הטבעוניים אפשר להכין פשטידות ופסטות בלי ביצים וגבינות כמובן.

כאשר מדובר באירוע שאנחנו מארגנים בעצמנו, תמיד כדאי לקחת בחשבון אפשרות של הזמנת חברת קייטרינג  לאירועים שיכולה לארגן ולדאוג לכל הדברים שדיברנו וכמובן לקחת אחריות על הכנת הבשר , תפעול ונקיון וכמובן תוספות סלטים ותבשילים המשלימים את חווית האסאדו. אלטרנטיבה נוספת היא, להציע לכל אורח להביא אוכל ובכך ליצור אירוע עם אוכל ביתי שכל אחד הכין בעצמו.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...