גיבוש חברתי באמצעות סדנאות אסאדו

דמיינו לעצמכם שולחן עץ גדול שעליו מחכים לכם נתחי בשר איכותיים. אלו נצלו במהלך הסדנה על ידי השף, טופלו והפכו לארוחה קבוצתית שכולם יכולים להנות ממנה. על הדרך למדנו, בישלנו, יצרנו ארוחה משלנו ולמדנו להכיר את החברים שלנו בצורה קצת אחרת. אוכל הוא מכנה משותף של כולנו. אהבה לאוכל מחברת בין אנשים, מכל הסוגים.

סדנת אסאדו דרום אמריקאי, מלא שמחת חיים, יכולה לחבר בין מי שאוהב לבשל ואוהב לאכול. בין מי שנמצא שם כדי להנות מהחברה ומהארוחה ובין מי שרוצה ללמוד טריקים חדשים לבישול והכנת בשר. זהו סוד הקסם של סדנאות לחברות שמבוססות על אוכל והופכות אותו לבסיס לחיבור.

סדנת גיבוש לחובבי אוכל ובשר בפרט

סדנת בישול של קייטרינג אסאדו היא הבסיס המושלם לגיבוש של חבורה. בין אם מדובר בארגונים שרוצים לתת לעובדים צ'ופר מיוחד או סדנאות לחברות שהחליטו להוציא את כל העובדים לפעילות מגבשת.

במהלך הסדנה לומדים איך ליצור ארוחת בשרים מושלמת. מהבסיס של בחירת הנתחים הנכונים של הבשר דרך הטיפול הנכון בהם ועד להכנת הבשר וצלייתו. אי אפשר ליצור סדנת אסאדו בלי לאכול ולטעום ולכן הסדנה נגמרת בדרך כלל בארוחה עשירה שמאפשרת לכולם לשבת, להנות מהאוכל שהכינו ולהתחבר זה לזה.

בסוף הסדנה יודעים גם חובבי אוכל מושבעים וגם כאלו שעדיין לא איך להתמודד עם נתח בשר משובח ולהכין ממנו מטעמים.

סדנת אסאדו לגיבוש בשת"פ עם יקבי ויתקין

בין בשר ויין – שידוך מושלם שמחבר אנשים

אין חיבור מושלם יותר מאשר בשר ויין. סדנת אסאדו משלבת לעיתים קרובות שיתופי פעולה וחיבורים עם יקבים שונים שמביאים את היינות המקומיים המשובחים ביותר.

בנוסף, אנחנו עושים שיתופי פעולה עם חברות נוספות על מנת להביא ערך מוסף לכל סדנה ולספק התאמה מיוחדת לכל חברה ולכל צוות שפונה אלינו. כשנרקם שיתוף פעולה מיוחד שכזה אנחנו דואגים להדרכה על הבשר, המיומנות שלנו, לצד דגש על המוצרים של החברות שאיתן אנחנו משתפים פעולה. יחד נוצר ערב איכותי, שבו הושקעה מחשבה רבה, ומספק במה להתחברות ולגיבוש בין אנשים שרואים זה את זה בדרך כלל במשרד או דרך מסכי המחשב.

ערבי חברה בהתאמה אישית

בערבי גיבוש צריך להשקיע מחשבה, ממש כמו באוכל. צריך לשמור על טעם טוב, על חיבורים נכונים ועל איזונים. סדנת אסאדו היא הזדמנות לחגוג בסעודה יוקרתית, מעודנת, בטעם טוב, לפתח חיבור לאנשים שאנחנו פוגשים בסיטואציות אחרות לגמרי ולהתחבר על בסיס הטעמים, האוכל, השתייה וההתרגשות שמסביב.

אנחנו יוצרים קייטרינג אסאדו שמחבר בין אנשים והופך כל אירוע לחגיגה. גם ערבי החברה שלנו שמים דגש על חיבור בין אנשים ולכן אנחנו משקיעים מחשבה בכל ערב ומכניסים לכל ערב את התכנים המעניינים ביותר, את שיתופי הפעולה המרתקים ואת הטעמים הייחודיים של אסאדו משובח. 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...