שידוך בין בשר איכותי ליין איכותי לטובת אירוע מוצלח

לא אחת הוכתר האוכל כאחת מההנאות הגדולות ביותר בחיים. האהבה הגדולה לאוכל מביאה אנשים להוציא את מיטב כספם על מסעדות איכותיות, ולא להסתפק בארוחות קלילות ושגרתיות בביתם. אם חשבתם שאוכל איכותי, לרבות בשר איכותי, ניתן למצוא אך ורק במסעדות, אז כדאי שתחשבו שוב. לכם, כמארחים באירועים, יש הזדמנות נפלאה להעניק לאורחים באירוע שלכם חוויה קולינארית יוצאת דופן עם בשר איכותי.

ידוע שהשידוך המושלם ביותר לבשר איכותי הוא יין איכותי. באירוע שלכם, כשם שאתם מחפשים קייטרינג איכותי שיבטיח כי צלחות האורחים יתמלאו שוב ושוב, כדאי לדאוג גם לנושא שירותי בר אקטיבי שיבטיחו מנות אלכוהול משובחות לצד מנות הבשר האיכותי.

שילוב של אסאדו ויין ביקב תבור

מקומו של האוכל באירוע שלכם

האמת היא שאין כל משמעות לאופי האירוע, למקום בו הוא נערך ולקהל האורחים בו. בעת שמדובר על אוכל, מדובר על חוויה הנוגעת בכולם. גם באירועים עסקיים וגם באירועים פרטיים, מגיעים האורחים שלכם עם ציפייה להנות מאוכל משובח ואיכותי. חגיגות גדולות חוגגים עם חגיגת בשרים, ואם בשגרת היום יום לא תמיד ניתן להשיג נתחים איכותיים או שפים שיכינו עבורכם את הבשר בדיוק מושלם, האירוע שלכם הוא בדיוק הרגע הנכון לחגיגה שכזו.

חגיגת בשרים שכזו מעניקה לכם ולאורחים שלכם טעם של עוד. האוכל הינו מוטיב מרכזי באירוע, והוא נוכח בכל חלקיו: החל משלב קבלת הפנים ועד לארוחה המרכזית. בעוד ישנם ספקים שניתן להקל איתם ראש, הרי שבכל הקשור באוכל באירוע שלכם, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם מעניקים לאורחים שלכם חוויה קולינארית בלתי מנוצחת! חוויה שכזו תוכלו להשיג עם קייטרינג של בשרים איכותיים.

אסאדו ויין – שילוב מנצח

אז כאמור, בשר איכותי הולך עם יין איכותי, ובאירוע שלכם אתם הולכים להיות מארחים למופת עם השידוך המושלם הזה. אל האסאדו מומלץ לרוב לשדך יינות בעלי ארומה חזקה ודומיננטית, וכאלו בדיוק הם היינות האדומים. חשוב להדגיש כי השידוך בין יין אדום לקייטריג אסאדו באירועים שונים, נועד על מנת להבטיח הרמוניה מושלמת בטעמים, אך כל אורח יכול לבחור את היין החביב עליו על מנת להבטיח לעצמו ארוחה נפלאה.

בעת שבאירוע שלכם יהיה בר שיציע מגוון משקאות לאורחים, אתם יכולים להיות בטוחים כי כל אורח ימנף את החוויה שלו מהארוחה באמצעות כוס יין, וכך החוויה הקולינארית באירוע שלכם תמריא אל על. הברמנים בבר האקטיבי יוכלו לייעץ לקהל האורחים על סוגי היין ולהציע טעימות עד למציאת היין המושלם עבורם.

האירועים שלכם – חגיגת החיים הטובים

אירועים הם סימבול לחגיגה, ובעת שאתם חוגגים, צריכים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. אוכל ויין מייצגים שמחה, אושר ותשוקה, ובעת שתבחרו בטובים ביותר באירוע שלכם, אתם מבטיחים לאורחים שלכם ולעצמכם – אירוע שיוכתר ללא כל ספק כהצלחה גדולה. לחיים!

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...