קייטרינג לאירועים קטנים

ארגון אירועים קטנים הוא לעיתים אתגר גדול. כשמדובר על אירוע, שבו צריך להקפיד על כל פרט, האתגר הופך גדול מאד. חיפוש אחר קייטרינג לאירועים פרטיים  הוא מסע לא פשוט בין לא מעט אפשרויות והתלבטויות. חברת Meats and Sweets מציעה קייטרינג לאירועים פרטיים טעים שפותר לכם את כל הבעיה.

אירועים פרטיים עד 50 איש

זו לא חתונה גדולה של מאות אנשים, זה לא אירוע קטן של 10 אנשים שיושבים מסביב לשולחן חגיגי. אירועים קטנים ופרטיים דורשים התייחסות לכל אחד שמגיע לאירוע ומצד שני צריכים לקלוע למכנה המשותף הרחב ביותר.

בין אם מדובר בכיבוד לבר מצווה או קייטרינג לחתונה אנחנו רוצים להיות בטוחים שכל אחד שמגיע לאירוע יצא ממנו שבע ושמח.

קייטרינג אסאדו של Meats and Sweet מציע  לבחור תפריט עשיר ומפנק במיוחד, שמתאים גם לאירועים קטנים. זהו אסאדו לאירועים עד 50 איש, שמותיר את כולם שבעים ומרוצים.

קייטרינג אסאדו כשר למגוון אירועים קטנים

הקפדה על איכות וטריות

קייטרינג אסאדו לאירועים פרטיים קטנים צריך לדעתנו להיות איכותי בדיוק כמו תפריט לאירוע גדול. לא משנה אם מדובר בארוחה משפחתית או קייטרינג לחתונה קטנה, אנחנו משתמשים תמיד בבשר האיכותי ביותר, בירקות שנבחרו בקפידה, בציוד שמאפשר לנו לצלות את הבשר לדרגת העשייה הנכונה ביותר עבורו.

אנחנו מציעים ליווי של מגוון רחב של אירועים, מבת או בר מצוות דרך ימי הולדת וחגיגות יום נישואין ועד לחתונות מצומצמות, ימי כיף וגיבוש לעובדים ועוד. בכל פעם מחדש אנחנו מציעים קייטרינג אסאדו משובח שיוצא מהקופסה ומגיע אל הצלחת כשהוא הכי טעים ומוקפד שאפשר.

המכנה המשותף הגדול ביותר לכל אירוע

קייטרינג אסאדו לאירועים קולע למכנה המשותף הגדול ביותר בכל אירוע. הוא משלב בין בשר איכותי וכשר שנבחר בקפידה על ידי השף, שמאחוריו שנים רבות וארוכות של ניסיון. בהמשך מצטרפים אל הבשר ירקות טריים ומבושלים, שמספקים תוספת קלילה שמשתלבת מצויין לצד נתחי הבשר, המוכנים על הגריל במהלך האירוע.

יין טוב, לחמים וגם קינוחים משובחים מלווים את האירוע ומוסיפים עוד אלמנטים לתפריט ויחד נוצר קסם שכולם אוהבים. זוהי סעודה שמתאימה לכולם.

התפריט המושלם לכל אירוע חברה

קייטרינג לאירועים פרטיים המבוסס על אסאדו מתאים במיוחד לאירועי חברה. אז מספר המשתתפים הוא בדרך כלל קטן, אבל אנחנו רוצים להביא משהו קצת אחר, מעניין ויצירתי שכולם יאהבו. אירוע חברה עם תפריט של קייטרינג אסאדו הוא הפתרון המושלם לכל אירוע חברה קטן. 


לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...