קייטרינג לאירועים קטנים כשר

קייטרינג כשר לאירועים קטנים

ארגון אירועים קטנים הוא לעיתים אתגר גדול. כשמדובר על אירוע כשר, שבו צריך להקפיד על כל פרט, האתגר הופך גדול מאד. חיפוש אחר קייטרינג לאירועים פרטיים שיש לו כשרות הוא מסע לא פשוט בין לא מעט אפשרויות והתלבטויות. חברת Meats and Sweets מציעה קייטרינג לאירועים פרטיים כשר וטעים שפותר לכם את כל הבעיה.

אירועים פרטיים עד 50 איש

זו לא חתונה גדולה של מאות אנשים, זה לא אירוע קטן של 10 אנשים שיושבים מסביב לשולחן חגיגי. אירועים קטנים ופרטיים דורשים התייחסות לכל אחד שמגיע לאירוע ומצד שני צריכים לקלוע למכנה המשותף הרחב ביותר.

בין אם מדובר בכיבוד לבר מצווה או קייטרינג לחתונה אנחנו רוצים להיות בטוחים שכל אחד שמגיע לאירוע יצא ממנו שבע ושמח. כשמדובר על אירועים לציבור שומר הכשרות, אנחנו צריכים להקפיד אפילו יותר על בחירת הקייטרינג.

קייטרינג אסאדו של Meats and Sweet מציע מטעמים כשרים עם חותמת כשרות בשר תקפה, שבמסגרתו אפשר לבחור תפריט עשיר ומפנק במיוחד, שמתאים גם לאירועים קטנים. זהו אסאדו לאירועים עד 50 איש, שמותיר את כולם שבעים ומרוצים.

קייטרינג אסאדו כשר למגוון אירועים קטנים

הקפדה על כשרות לצד איכות וטריות

קייטרינג אסאדו לאירועים פרטיים קטנים צריך לדעתנו להיות איכותי בדיוק כמו תפריט לאירוע גדול. לא משנה אם מדובר בארוחה משפחתית או קייטרינג לחתונה קטנה, אנחנו משתמשים תמיד בבשר האיכותי ביותר, בירקות שנבחרו בקפידה, בציוד שמאפשר לנו לצלות את הבשר לדרגת העשייה הנכונה ביותר עבורו.

אנחנו מציעים ליווי של מגוון רחב של אירועים, מבת או בר מצוות דרך ימי הולדת וחגיגות יום נישואין ועד לחתונות מצומצמות, ימי כיף וגיבוש לעובדים ועוד. בכל פעם מחדש אנחנו מציעים קייטרינג אסאדו משובח שיוצא מהקופסה ומגיע אל הצלחת כשהוא הכי טעים ומוקפד שאפשר.

המכנה המשותף הגדול ביותר לכל אירוע

קייטרינג אסאדו לאירועים קולע למכנה המשותף הגדול ביותר בכל אירוע. הוא משלב בין בשר איכותי וכשר שנבחר בקפידה על ידי השף, שמאחוריו שנים רבות וארוכות של ניסיון. בהמשך מצטרפים אל הבשר ירקות טריים ומבושלים, שמספקים תוספת קלילה שמשתלבת מצויין לצד נתחי הבשר, המוכנים על הגריל במהלך האירוע.

יין טוב, לחמים וגם קינוחים משובחים מלווים את האירוע ומוסיפים עוד אלמנטים לתפריט ויחד נוצר קסם שכולם אוהבים. זוהי סעודה שמתאימה לכולם – למי שמקפיד על כשרות בכל יום בשבוע ורוצה לדעת שהוא מגיע לאירוע שבו מקפידים עבורו. בנוסף, גם מי שבדרך כלל לא בודק את תעודת הכשרות יהנה מבשר איכותי ומארוחה מוקפדת.

התפריט המושלם לכל אירוע חברה

קייטרינג לאירועים פרטיים המבוסס על אסאדו מתאים במיוחד לאירועי חברה. אז מספר המשתתפים הוא בדרך כלל קטן, אבל אנחנו רוצים להביא משהו קצת אחר, מעניין ויצירתי שכולם יאהבו. אירוע חברה עם תפריט כשר של קייטרינג אסאדו הוא הפתרון המושלם לכל אירוע חברה קטן. 

תעודת כשרות מרבנות עמק חפר, בהשגחת הרב וייס