קייטרינג לאירועי בר מצווה ובת מצווה

בענף האירועים נהוג להזכיר את אירוע החתונה כאירוע הנחגג פעם בחיים ובדיוק בגלל הסיבה הזו משקיעים הון עתק על הפקה של אירוע מהחלומות. את ההילה שנוצרה סביב אירועי החתונה לא נוכל לקחת, אך לצד החתונות נדמה שישנו אירוע שאור הזרקורים מאיר עליו ומתעקש להשאר והרי שמדובר באירועי בר המצווה. במסורת היהודית חגיגות בר המצווה הן חגיגות המקפלות בתוכן מצווה גדולה, מעבר מילדות לבגרות ושמחה גדולה בה כל המשפחה הקרובה והמורחבת חוברות.

את אירוע בר המצווה אנחנו חוגגים על מנת להפוך את יום ההולדת של בננו היקר ליום חג של ממש כשהמטרה שלנו היא להעניק לו יום בלתי נשכח ולאורחים שלנו אירוע בלתי נשכח ועל כן עולה השאלה: מה יהפוך את אירוע בר המצווה לאירוע מוצלח שיזכר לעוד שנים רבות? מעבר לקליפ, לריקודים ולמוסיקה, החלק שהאורחים תמיד ישימו לב אליו, יזכרו, וידברו עליו בהמשך הוא כמובן האוכל. אז למה חשוב כ"כ לבחור קייטרינג איכותי לאירוע בר המצווה?

יותר מהכל…

לא נמעיט בשאר האטרקציות שננגיש לאורחים שלנו באירוע, אך נדמה שמה שהופך את האירועים למה שהם בסופו של דבר הוא לא פחות מהאוכל. כיום מתחמי האירועים מגישים אוכל נפלא ואיכותי אשר עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם פעם היינו מסתפקים בארוחה מינימאלית, הרי שכיום הרף הקולינארי שלנו גבוה בהרבה יותר וללא קייטרינג מושקע באירוע יהיה קשה לנו לקטלג אותו כמוצלח.

קייטרינג לאירועים כיום שווה ערך לארוחות הגורמה המוגשות במסעדות היוקרתיות ביותר בישראל ואם לא די בכך, גם שפים מהשורה עומדים מאחורי חברות הקייטרינג ומציעים לקהל האורחים חוויה קולינארית חד פעמית. אוכל טוב ואיכותי, תחכום וצילחות מרשים יהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח ולשיחת היום למחרת.

קייטרינג לאירוע בר מצווה

קליפ בר המצווה המסורתי

נדמה שמדובר במסורת בלתי פורמלית, אך כיום כמעט ואין חוגג שלא מכין קליפ לבר מצווה בליווי שיר שהופכים לפס הקול של האירוע. עבור ילדים רבים מדובר בחלום אמיתי, וביומם הגדול החלום נגיש יותר מתמיד. אל קליפ שכזה נערכים לעתים חודשים מראש ועורכים הקלטות, חזרות וצילומים ובהמון מקרים מצטרפים חבריו של החוגג אל הקליפ ויוצרים מזכרת נעימה לעוד שנים רבות.

עבור הילד מדובר בהגשמת חלום ועבור האורחים מדובר באטרקציה של ממש שהופכת את האירוע אליו הם הוזמנו לאירוע זכיר בעל מימד בידורי. לא מעטים הילדים שהקליפ לא מרצה אותם ואל החבילה הזוהרת מצרפים גם פירוטכניקה מרשימה שהופכת להיות מופע לכל דבר ולחוויה נפלאה לאורחים.

רק רוצים לרקוד

באירועי השמחות ישנו חלק מהותי שהמון אורחים מחכים לו לאורך הערב והוא רחבת הריקודים. חגיגה מכל סוג ללא מוסיקה טובה ורחבת ריקודים אינה עולה על דעתנו וכנראה שבצדק. רחבות הריקודים כיום במתחמי האירועים השונים מעניקות לנו תחושה של מסיבה בעיר הגדולה, תאורה מתקדמת ומערכת סאונד משגעת. אל רחבת הריקודים יש לשדך די ג'י מהשורה על מנת להנעים את אוזניהם של האורחים שלנו בלהיטים הגדולים שיהפכו את הרחבה למסיבה הכי טובה בעיר.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...