קייטרינג אסאדו לאירועים עסקיים ופרטיים – פתרונות מעוררי תיאבון!

בשר היה ונשאר האוכל החשוב ביותר במגוון אירועים. אורח החיים הבריא דורש לאחרונה להמעיט באכילת בשר, אך אין ספק שכאשר מדובר באירועים מיוחדים, עסקיים או פרטיים – זה דורש מאכלים יוצאי דופן שאין אפשרות ליהנות מהם באופן קבוע בחיי היומיום. לכן רבים מאיתנו מצפים לאירועים השונים בקוצר רוח, ספציפית בכדי להרגיש את ריחו וטעמו של בשר אמיתי. יתר על כן, קייטרינג איכותי של אסאדו מדגיש תמיד את איכות הבשר. כידוע, כאשר הבשר איכותי וטרי, הוא לא דורש עיבוד מיוחד, מספיק כמה דקות על הגריל או על כל משטח חם בכדי לעשותו במידה הדרושה (רר, מדיום, וול-דאן, ההעדפות האישיות של כל חובב בשר) וזהו! קצת טחינה וירק בצד, והתענוג כולו שלכם!

מדוע כדאי להזמין קייטרינג לאירועים

אולמות אירועים רבים כיום לא מחזיקים את כל המאכלים הטובים ביותר במסגרת המטבח שלהם, זאת מתוך היכרות עם רצונות הלקוח להזמין שירותי קייטרינג ספציפיים המתמחים בסוג המאכלים או במטבחים הדרושים להם. לכן תמיד כדאי לקבוע מראש עם מארגני האירועים במתחם אילו מאכלים הם מספקים ואילו מגישים באמצעות ספקים חיצוניים.

קייטרינג אסאדו לאירועים עסקיים

מאפיינים של קייטרינג איכותי

לכל תחום יש את הדרישות הספציפיות שלו, למשל – כאשר מדובר בקינוחים, הדרישה כוללת דרישות לקייטרינג אסאדו כשר, התאמה לחולי סכרת, אלרגנים וגלוטן ושאר פרטים המוודאים שכולם יוכלו ליהנות. הדבר נכון גם עבור תחומים שאינם קשורים לאוכל. למשל, שירות של מגנטים לאירועים מאופיין בדברים אחרים, כגון איכות הצלם, איכות ההדפסה והלמינציה ועוד. קייטרינג בשר אסאדו איכותי מאופיין קודם כל באיכות הבשר, אך חשוב שלא לשכוח את החווייתיות שמתאפשרת קודם כל באמצעות אדם מיומן, כריזמטי ומנוסה המגיש את הבשר, שיודע להפוך אותו בצורה שגורמת לאורחים להזיל ריר ולהשתוקק להרגיש את הבשר העסיסי.      

אטרקציות חשובות נוספות לאירוע

על מנת שאירוע יעבור בצורה חלקה ומהנה, חשוב מאוד שיהיו בו מרכיבים לכל החושים: גם לחך, גם לנפש, גם לגוף, גם לעיניים וגם לאוזניים. כאשר משקיעים תשומת לב רבה בכל המרכיבים, התוצאה המתקבלת הינה אירוע מושקע מכל הבחינות, הדואג לכך שהאורחים שיהיו מרוצים ומאושרים, שבעים מאוכל איכותי ומפנק, ועם מזכרות בצורת מגנטים לאירועים. אין ספק שמדובר בעבודה קשה, לחבר את הפאזל הגדול הזה, הכולל גם חברת קייטרינג מושלמת, גם די ג'יי, גם צלמים, וכל זה במיקום נוח ומתאים שנותן תאריך נוח. אירוע עסקי ופרטי זוכה לאיכות חדשה עם קייטרינג אסאדו איכותי.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...