על חשיבות בחירת התפריט בחתונה

מה כבר אפשר לומר ולכתוב על חתונות שכבר לא נאמר על ידי מישהו אחר? חתונות רבות נערכות מדי שנה, ולכל חתונה סיפור מיוחד משלה, ואנשים מיוחדים שלוקחים בה חלק. חתונה היא אירוע ייחודי מאוד המערב רגשות רבים, פעילות תוססת ורגעים שיכולים לגרום למארגני האירוע לעצבים רבים ולמתח רגשי. 

אחת הדרכים להפוך את האירוע למוצלח בכל קנה מידה, ולמרגש הרבה יותר, היא לעצב אותו לפי ההעדפות האישיות של בני הזוג, ולפי האופי הייחודי של בעלי השמחה. בחתונה שלנו עלינו להרגיש בנוח, להיות טבעיים, ולבטא את מה שאנחנו אוהבים בצורה האותנטית ביותר. על כן, חשוב לשים דגש על כך שהמוזיקה, התפריט וכל שאר הפרטים יתאימו בדיוק למה שאנחנו אוהבים ולמי שאנחנו גם בחיי היומיום שלנו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בחתונה קטנה בה סביר להניח כי כל המשתתפים הם מכרים קרובים ובני משפחה המכירים היטב את בעלי השמחה ואת אופיים הייחודי, ואוהבים אותם בשל כך.

בחירת קייטרינג לחתונה

למה חשוב לשים לב לתפריט בחתונה שלנו?

ישנם אלמנטים רבים ושונים שיכולים לסייע לנו להפוך את החתונה שלנו לאירוע איכותי, מיוחד ומהנה. כאשר אנו מארגנים חתונה, עלינו להקדיש תשומת לב מיוחדת לתפריט המוגש לאורחים, כולל תפריט המשקאות. אוכל שנגיש בחתונה שלנו יהיה מה שכולם ידברו עליו בזמן האירוע וגם אחריו, על כן קייטרינג הוא הדבר האחרון עליו נרצה להתפשר בעת תכנון האירוע. חשוב שהתפריט באירוע שלנו יהיה מורכב ממגוון רחב של מאכלים שיתאימו לכל האורחים שלנו, תוך התחשבות בצמחונים כמו גם באוכלי בשר, ויענה על הצרכים השונים של האורחים באירוע.

עלינו להחליט אם אנחנו מעוניינים בקייטרינג בשרי (למשל קייטרינג אסאדו שישאיר את האורחים עם טעם של עוד) או חלבי (שייתן מענה לאורחים הנמענים מאכילת בשר), ואם אנחנו רוצים שהמאכלים בקייטרינג יהיו בסגנון בישול מסוים כמו המטבח הצרפתי, המטבח האיטלקי או הדרום אמריקאי ועוד. חשוב לשים לב לא רק למנות העיקריות שיכללו בתפריט, אלא גם לתוספות ולקינוחים שיוגשו לאורחים שלנו, שגם להם משקל חשוב בהצלחת האירוע.

למה כדאי לנו להשקיע בבחירה של התפריט באירוע שלנו?

כאשר אנחנו מארגנים אירוע אינטימי או מחפשים מקום לחתונה קטנה, אנחנו רוצים שהכול יהיה מושלם. בחתונה קטנה כל אורח חשוב, ואנחנו רוצים שכל האורחים ייהנו באירוע וירגישו שניתן להם יחס אישי. בחתונות קטנות לרוב לא נראה מוזמנים שאין להם קשר לחתן ולכלה, או כאלה שהוזמנו רק מטעמי נימוס, אלא דווקא אורחים בעלי קשר אישי וקרוב לבעלי האירוע. על כן השקעת מחשבה בבחירת תפריט נכון לאירוע שלנו יכולה להפוך את החתונה לאירוע בלתי נשכח לא רק עבור בעלי השמחה, אלא גם עבור האורחים. חשוב שנבחר לאירוע שלנו תפריט ייחודי שיתאים לחוש הטעם שלנו ושל האורחים שלנו.

לפני האירוע עצמו כדאי לנו לבצע ארוחת טעימות, כמקובל בחברות רבות המציעות שירותי קייטרינג, בה נתנסה במאכלים השונים ונבחר את המוצלחים ביותר. 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...