הפקת חתונה מקורית – אל תשכחו את האוכל

הימים שבהם היה ניתן להסתפק בהגשת רבע עוף ותפוחי אדמה בחתונה כבר עברו להם מזמן. אוכל הוא מרכיב חשוב ומרכזי בכל חתונה, בהתאם לחשיבות שהאוכל מקבל בתרבות שלנו – מתכניות בישול ועד תכניות ריאליטי, ממגזינים מפוארים ועד ספרי בישול יוקרתיים. אך ניתן לתת לאוכל מקום מרכזי עוד יותר בחתונה ממה שכבר יש לו. כיום ניתן לבחור בהפקת חתונה מיוחדת – או חתונת נושא – שבנויה מסביב לנושא מעולם תרבות האוכל.

תרבות האוכל כנושא לחתונה מיוחדת

אוכל כנושא לחתונה יכול לבוא בכמה צורות או מזוויות ראייה שונות:

סוג אוכל: אפשר לבחור בחתונה שמוקדשת לבשר ולאהבה אליו או, באופן הפוך, כזו שמוקדשת לאוכל טבעוני. אפשר גם להקדיש את החתונה למאכל אחד אהוב כמו פיצה, למשל.

תרבות אוכל: האם אתם מאוהבים במטבח האיטלקי או במטבח הסיני? בחירה בחתונה מסביב לתרבות אוכל תעשה, כמובן, גם שימוש נרחב בתרבות המקומית שממנו בא האוכל שאנחנו אוהבים.

סגנון בישול: על האש באוויר הפתוח או מטבח מודרני וחדשני שכולל את כל החידושים האחרונים בעולם הבישול המולקולארי – הסגנון עושה את החתונה.


כמובן שאהבה לאוכל יכולה להיות נושא כללי שכולל הכול – מטבח ובישול כנושא לחתונה. דרך אגב, כשבוחרים אוכל כנושא לחתונה, אל תהססו גם לשלב אותו ודברים הקשורים בו בכל מה שקשור לחתונה: הזמנה על מגבת מטבח או כזו שמגיעה יחד עם כלי שימושי למטבח, שולחנות מעוצבים כדוכני אוכל, פירות טריים בזר הכלה ועוד.

קייטרינג לחתונה בשטח

מי שטרח בערב שבת או חשיבות התכנון של חתונה מקורית

חתונת נושא, בעיקר כשהיא חתונה מקורית, מציבה אתגרים שונים בפני המתחתנים – לא רק מציאת רעיונות מקוריים ויצירת עיצוב מלא ומוקפד, אלא גם יישום של הרעיונות והוצאה לפועל של מה שנולד בדמיון שלנו. חשוב להיות מודעים לאתגר ולהקפיד על תכנון נכון ומלא של החתונה על מנת להבטיח את הצלחתה.

הנה מספר נקודות מרכזיות שחשוב לזכור:

רק אוכל טוב יכול להיות במרכז: אם בחרתם באוכל כנושא, תנו לו את הכבוד המגיע לו. בחרו קייטרינג מובחר, או בשלו בעצמכם בצורה הטובה ביותר.

חשוב לבחור בקייטרינג שמתמחה בסוג האוכל שבו אנחנו רוצים להתרכז – אם בחרנו לארגן את החתונה שלנו מסביב לאהבה שלנו לבשר, כדאי לבחור אנשי מקצוע שבאמת מבינים בבשר ולא כאלה שרק רואים בו תחביב צדדי.

בשביל מקוריות צריך מקצועיות: מקוריות זה טוב וחושב אבל היעזרו באנשי מקצוע שיש להם ניסיון ויודעים כיצד להפוך רעיון מיוחד ומקורי למציאות מוצלחת.

נושא זה חשוב, גמישות גם כן: אל תתנו לנושא לשלוט בכם ובחתונה שלכם – לפעמים צריך להשתחרר ממנו ולו קצת כיוון שהפיתרון נמצא במקום אחר. דעו מתי להתגמש ולחרוג מעט מהנושא על מנת שהחתונה תצליח והנושא שלכם עדיין יישאר המרכז שלה.

לא כל דבר יכול להיות נושא: לפעמים יש לנו נושא מקורי שנראה לנו נהדר וייחודי. לפני שאתם רצים ומתחילים לתכנן התייעצו עם אנשים שאתם סומכים על דעתם כדי לדעת אם אכן זה רעיון טוב והאם חתונה שתאורגן מסביב לנושא זה אכן תהיה מוצלחת.

גם פה ניתן להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע שיידעו לא רק לארגן את כל הנחוץ אלא גם למצוא את הדרך לשלב בינו ובין הנושא שבחרתם. ניתן ליצור עיצוב כולל מסביב לנושא החתונה כך שכל המרכיבים ישתלבו ביחד לחוויה אחת שלמה ומלאה – חוויה שגם אתם וגם האורחים שלכם תוכלו לזכור עוד הרבה מאוד זמן.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...