ההבדלים בין קייטרינג בבית לקייטרינג בשטח

לכבוד אירועים שונים, ימי הולדת, חגים, חגיגות או כל סיבה למסיבה אפשר להשתדרג מבחינה קולינרית ולהקל על החיים בזכות האפשרות להזמין שירותי קייטרינג. כיום, ניתן להזמין שירותי קייטרינג והסעדה כמעט לכל מקום. זה יכול להיות לבית, למקומות העבודה ובהחלט גם לשטח. ישנם כמה וכמה הבדלים בין קייטרינג לאירועים המתקיימים בבית לקייטרינג לאירועים בשטח ובשורות הבאות נעמוד על כמה מההבדלים הללו.

פתרונות להגשת והובלת המזון

סוג ראשון של הבדלים בין קייטרינג לאירועים בבית לקייטרינג בשטח נובע מהעובדה שיש צורך בפתרונות הגשה שונים. דבר זה נכון במיוחד כאשר מדובר באירועי שטח גדולים אך גם באירועים קטנים יותר ואפילו אינטימיים.

באירועים בשטח קייטרינג איכותי יעשה שימוש בסוגים שונים של מגשי אירוח חלבי ומגשי בשר. מגשים גדולים יהיו נוחים מאוד עבור המבלים, האורחים והסועדים ובמקרים מסוימים הם יכולים אפילו להוות חלופה לשולחנות מסודרים. ניתן להניח את אותם מגשי אירוח ומגשי בשר על גבי מעמדים נוחים והסועדים יכולים לגשת, לבחון, לבחור, ולהעמיס על גבי הצלחות. 

במקרה של קייטרינג בבית בהחלט לא חייבים לעשות שימוש במגשים גדולים להגשה ולתצוגה. מכיוון שנהוג לאכול בהסבה לשולחן, האוכל יכול להגיע במארזים שומרי חום או אחרים ולא חייבים לסדר אותם על גבי מגשים סדורים.

קייטרינג לאירועים בבית או בטבע עם Meat n' Sweets

התאמת השטח לקייטרינג

מעבר לעובדה שהאווירה שיש לסעודה בחוץ שונה לגמרי מהאווירה שמתקיימת בזמן ארוחה חגיגית או נחמדה בבית, יש הבדל גדול נוסף בין קייטרינג בבית לקייטרינג בשטח. כאשר עורכים אירוע בשטח, במיוחד אירוע גדול או מורכב, חשוב או מיוחד, ניתן לשלב את שירותי הקייטרינג ביחד עם ציוד ואביזרים להתאמת השטח לקראת מועד הארוחה. התאמת השטח, דבר שאינו קיים כאשר מזמינים שירותי הסעדה לבית כולל שימוש בעזרים כגון:

  • שולחנות וכסאות– ניתן לבחור פתרונות מגוונים, החל מבסיסיים וכלה בפינות ישיבה מעוצבות.
  • מחצלות – פתרון אפשרי נוסף שהוא גם חלופה לשולחנות וכסאות יכול להיות שימוש במחצלות או בשטיחים ואף בכריות.
  • קייטרינג בשטח ניתן בהחלט לשלב גם עם פתרונות הצללה. במידה ולא מדובר באתר מוצל על ידי עצים ובמידה ואין מסתור אחר משמש או מגשם ניתן להזמין אוהלים לרווחת הסועדים.

חשוב לציין שלא כל חברת קייטרינג ערוכה לספק מנות איכות וסוגים שונים של מטעמים לשטח. לכן, הבדל אחרון שנדגיש הוא שיש חברות שמתמחות בקייטרינג לבית, אחרות מתמחות בקייטרינג לשטח ויש גם חברות שערוכות לספק את שני הדברים גם יחד. 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...