קייטרינג אסאדו לחתונות ולאירועים בבית

 

לבחור את הקייטרינג הנכון, לארגן תאורה, ריהוט מתאים, מוזיקה טובה, להקפיד על הפרטים הקטנים ולא לשכוח שום דבר, הכל כדי שהאורחים שלכם יהנו. ארגון אירוע פרטי בבית כמו בת מצווה, בר מצווה, ברית או אפילו חתונה קטנה הוא לא דבר פשוט, כשאתם הופכים להיות מפיקי אירועים והלקוחות שלכם הם בעצם האורחים שהזמנתם לאירוע. איך מארגנים אירוע פרטי? הנה כמה טיפים מאיתנו.

האצלת סמכויות חובה

אחת הטעויות הכי גדולות שעושים מי שמארגנים אירועים בבית היא לקחת על עצמם יותר מדי. הם רוצים לעשות הכל ושוכחים שמדובר בעבודה קשה. יש הרבה יותר מקום לטעויות כאשר לוקחים יותר מדי על עצמנו ולכן כדאי להאציל סמכויות ולהחליט שחלק מהדברים שהאירוע כולל יהיו באחריות מישהו אחר. מבחירה במישהו שיהיה אחראי על סידור השולחנות ועד להשכרת שירותי קייטרינג במקום לבשל, כדאי להחליט במה אתם מתמקדים ומה אתם נותנים לספקים או לעוזרים שלכם לעשות בעצמם.

הכנת המקום

קייטרינג אסאדו לחתונות ולאירועים בבית

כדאי לוודא שיש לכם מקום להכיל את כל המוזמנים שלכם. בין אם צריך לפנות את החצר או לארגן את סידור הסלון אחרת, כדאי לתכנן איפה תעמוד עמדת הקייטרינג, איפה תשימו שולחנות וכסאות, איפה יתקיימו ברכות או טקסים וכדומה. הכינו מפה של מקום האירוע שאיתה תוכלו לשלוט על המצב.

 

בחירת שירותי קייטרינג

אנחנו ב-Meat n' Sweet מלווים גם אירועים פרטיים שמתקיימים בחצר הבית או בתוכו ונהנים לראות את התגובות המרגשות של אנשים שהגיעו לבית פרטי וגילו אירוע מושקע בדיוק כמו בגן אירועים או באולם. מה הסוד? בחירת שירותי קייטרינג שיודעים ללכת אתכם ולהעניק לאורחים שלכם חוויה יוצאת דופן.

כדאי לבחור בחברת קייטרינג מנוסה, עם ניסיון באירועים פרטיים מהסוג שאתם רוצים לארגן. ביחרו חברה שיכולה לבנות תפריט שקל להגיש אותו גם בנוחות של הבית מבלי לאבד מהטעמים ומהאיכות.

ב-Meat n' Sweet אנחנו מספקים קייטרינג אסאדו לאירועים פרטיים שכל אורח יאהב. עם בשרים מובחרים שנצלים מול האורחים ומוכנים לפי העדפות הצלייה שלהם, שפע של סלטים טריים ומבושלים שקל לאכול גם באירוע קטן וקינוחים נפלאים שמעניקים את הטעם המתוק לאירוע.

אל תשכחו להנות

העצה הכי חשובה שלנו לכל מי שמארגן אירוע פרטי בבית היא – אל תשכחו להנות! ביחרו ספקים מקצועיים, תכננו מספיק זמן מראש וחפשו אנשים שישמחו לעזור, כדי שתוכלו להגיע ליום האירוע רגועים ומלאי התרגשות!

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...