קייטרינג אסאדו – הבחירה באירוע ברזילאי

את שמחת החיים הברזילאית אי אפשר לבטל. תערובת של מוזיקה טובה, אוכל משובח ושמחת חיים שמגיעה עם הגנים הופכת את התרבות הברזילאית להשראה לכל אירוע משמח. כשמדובר באירוע כאן בישראל, אין דבר טבעי יותר מאשר להציג לאורחים שלכם את קסם האסאדו, הלוא הוא הגריל הברזילאי המסורתי. השילוב בין שמחה ישראלית ובין קייטרינג אסאדו משובח הוא שידוך משמיים. חברת Meat n' Sweet מביאה אל השמחה שלכם את סוד הקייטרינג הבשרי המושקע מדרום אמריקה.

מה זה קייטרינג אסאדו?

אירועים של קייטרינג אסאדו הם אירועים שנערכים בשיטה מיוחדת, שמקורה כאמור בברזיל. קייטרינג בשרי שמועמד לרשות האורחים אבל מוגש להם בצורה יוצאת דופן. במהלך כל האירוע צולים בשרים באיטיות על גריל ברזילאי, שנותן לכל נתח ולכל סוג בשר את תשומת הלב המיוחדת. התוצאה היא מגוון רחב של בשרים שמוגשים אל האורחים שלכם בתוספת סלטים מעולים כי לא צריך שום דבר חוץ מזה…אולי משהו מתוק בסוף.
קייטרינג אסאדו

הקייטרינג של Meat n' Sweet

חברת Meat n' Sweet מציעה קייטרינג בשרי בסגנון האסאדו למגוון אירועים ביניהם חתונות, בר או בת מצווה, בריתות, חגיגות ימי נישואין, אירועי חברה וכל אירוע אחר בו אתם רוצים לשמח את האורחים שלכם עם תפריט בשרי ואיכותי מאד. לצד הבשרים המשובחים, תוכלו להנות גם מקינוחים מעולים ומסלטים טריים ומבושלים שמוגשים לצד נתחי הבשר המשובחים. על תפעול גריל האסאדו שלנו אחראים אנשי צוות מקצועיים, שלומדים, נושמים ואוכלים בשר אסאדו משובח מאז שהם זוכרים את עצמם. כל נתח בשר נבחר בקפידה ומוכן בידיים מיומנות על הגריל המקצועי ומוגש אל האורחים כך שהם יקבלו אותו הכי טרי,עסיסי ומובחר. החברה מציעה אסאדו לאירועים שהופך לאטרקציה נוספת בתוך האירוע ויוצר שיחה קולחת בין אלו שחובבים אוכל ובישול ובין אלו שנפגשים בפעם הראשונה עם הסנסציה מברזיל ומבינים שמדובר בשיטת בישול מעולה שיוצרת אוכל משובח.
תפריט לחתונה אסאדו

Meat n' Sweet – השילוב הנכון לאירוע שלכם

חברתMeat n' Sweet מספקת לכם את התפריט הכי נכון לאירוע הבא שלכם. בשרים עסיסיים ואיכותיים שנצלים על הגריל המקצועי, סלטים טריים ומבושלים שמוכנים מחומרי הגלם העונתיים והטריים ביותר, קינוחים חלומיים שמספקים את הביס המתוק הדרוש אחרי כל הטוב הזה ושירות מעולה, מקצועי ואדיב לכל האורחים ולמארגני האירוע, בכל מקום ובכל זמן. בפעם הבאה שאתם מתכננים אירוע, אל תשכחו את הקסם הברזילאי של קייטרינג אסאדו איכותי ומשובח. הקייטרינג של Meat n' Sweet.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...