טיפים לבחירת קייטרינג לאירוע בחג פסח

לא מעט משפחות מעדיפות לוותר על הבישולים במהלך הפסח ולקנות את האוכל אצל חברות קייטרינג שמתמחות באוכל מוכן ואחרות מקיימות אירועים קטנים וגדולים דווקא בתקופת הפסח. איך בוחרים קייטרינג לאירוע או לארוחה משפחתית בתקופת הפסח? קבלו כמה טיפים מאיתנו.

חשוב לבדוק שהקייטרינג כשר לפסח

חשוב לבדוק שהמקום מציע אוכל כשר לפסח שיבטיח שכל האורחים, אלו שמקפידים יותר ואלו שמקפידים פחות יאכלו להנות מהמנות. כדי להכין אוכל כשר לפסח המנות צריכות להיות נטולות קמח חיטה ובעדות מסוימות גם לא אמורות להכין קטניות. כדאי לוודא שהתפריט שבחרתם כולל מנות שכולם יאכלו לאכול. קייטרינג כשר לפסח לא אמור לכלול לחמים, קינוחים עם קמחים ותוספות של קמח לעיבוי רטבים. הכל צריך להיות כשר ולהתאים ברמת הכשרות לכל העדות.
קייטרינג כשר לפסח

לא לשכוח לבדוק שהאוכל טרי

בחג הפסח רבים לוקחים חופש וגם חברות רבות פועלות במסגרת מצומצמת. למרות זאת, חשוב לוודא שהאוכל לפסח מוכן על ידי צוות הקייטרינג הכי קרוב לאירוע, שיהיה טרי ושיכיל רק חומרי גלם טריים וטובים לשימוש. אל תשכחו לשאול מתי מבשלים את האוכל ומאיפה משיגים את חומרי הגלם, כך תהיו בטוחים שתקבלו לצלחת אוכל טרי וטעים.

כדאי לבחור בקייטרינג מיוחד ואיכותי

חג הפסח הוא הזדמנות להציג לאורחים שלכם תפריט מגוון ועשיר, שחלק ממנו מורכב ממאכלים קלאסיים לאחר וחלק אחר מפתיע ומרגש, משהו שלא אוכלים בימים רגילים. כדאי לבדוק לפני שמזמינים מהו התפריט המלא של המקום ולהשוות עם חברות קייטרינג נוספות. התפריט שנראה לכם הכי טעים, מפתיע וחגיגי הוא התפריט שכדאי לבחור.

סכמו מראש מתי אתם לוקחים את האוכל או האוכל מגיע אליכם

בין אם מדובר באירוע מתוכנן כמו חתונה, בת מצווה או ברית או ארוחת החג, חשוב שתוודאו שחברת הקייטרינג יכולה לספק את האוכל בזמן לאירוע. בתקופת הפסח יש לחץ בכל המקומות והזמנות אוכל רבות ולכן כדאי לסכם את ההזמנה מראש ולוודא שהמקום יכול לספק לכם את המנות, ארוזות וטריות, ממש לפני הארוחה או להביא את המנות אל האירוע כשהן טריות ואיכותיות.

כדאי לטעום לפני שמזמינים

אם מדובר באירוע גדול, מומלץ לטעום כמו לפני כל אירוע רגיל. כל חברות הקייטרינג יזמינו אתכם לטעימות כדי שתוכלו להתרשם מהמנות ולבחור במנות המתאימות לכם. בלי טעימות לא תוכלו לדעת עד הרגע שבו תגיעו לאירוע שהאוכל שבחרתם מוצלח וטעים. במידה ומדובר בקייטרינג לארוחת חג, כדאי לברר אם נערכות טעימות.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...