סדנת אסאדו לארגונים

האהבה לאוכל מחברת בין לא מעט אנשים שאוהבים לאכול, להתנסות, לטעום דברים חדשים וגם ללמוד איך להכין אותם. זוהי כנראה הסיבה שבשנים האחרונות מוצעות לנו כל כך הרבה סדנאות אוכל שהופכות לתחביב ולבילוי נפוץ בקרב קבוצות חברים וחברות, כפעילות לימי גיבוש וכיף וגם כאטרקציה לאירועים מיוחדים לילדים ולמבוגרים. סדנאות אסאדו לקבוצות מחברות אותנו אל עוד מוטיב מאחד – אהבת הבשר שכל כך מאפיינת את הישראלים. היום אפשר להנות ממגוון סדנאות אסאדו לאירועים מיוחדים, לקבוצות ולימי כיף וגיבוש.

סדנת אוכל כבסיס לגיבוש

כאמור, האוכל מחבר אותנו זה אל זה באופן טבעי. כולנו מכירים את השיחות הארוכות שאנחנו מנהלים לפני ואחרי החגים הגדולים. מה אתה מכין, מה התכוננת להכין, איך זה יצא, אפשר מתכון? כל השאלות האלו מופיעות שוב ושוב בתוך שיחות שגרתיות שמתקיימות גם בין אנשים שכל קשר הגיוני בינם ובין אהבת הבישול הוא מקרי בהחלט.

כשלוקחים קבוצת אנשים והופכים את האוכל האהוב עליהם לפעילות מגבשת, נוצרים קשרים ייחודיים. במקרים רבים נוצר דו שיח בין אנשים שלא תמיד מדברים זה עם זה ופתאום מגלים נושא משותף חדש. תאוות הבשרים והאוכל שמעורבת בתוך הסדנאות האלו הופכת את כל הסיטואציה ליותר עוצמתית ואנשים מתחברים בה יותר בקלות.

פעילויות אוכל כמו סדנאות אסאדו לקבוצות יכולות לחבר את האנשים זה לזה דרך הפעילות עצמה, כאשר כל אחד מקבל משימה וצריך לבצע אותה יחד עם חבריו כך שבסופו של דבר כולם יוכלו להנות מארוחה מהנה.

סדנת אסאדו לארגונים

איך בוחרים סדנת אסאדו?

סדנאות אסאדו יכולות להתאים לאירועים של ימי כיף וגיבוש וגם לפעילויות קטנות ואינטימיות בתוך ארגונים. חשוב לבחור בסדנה איכותית שמועברת על ידי אנשים המתמחים בשירותי קייטרינג או בישול בתחום הבשר. בנוסף, בגלל שמדובר בסדנה שדורשת מיומנות מסויימת, כלומר לדעת להכין גריל אסאדו ואיך לצלות עליו את הבשרים, חשוב מאד שהסדנה עצמה תועבר על ידי מנחה בעל ניסיון רב.

סדנאות גיבוש שמחברות בין אנשים דרך האוכל

מאז ומתמיד אוכל היה משהו שמחבר אותנו. סביב שולחן החג, בטיול השנתי כשנפתחים כל החטיפים ואפילו בגן הילדים כשאנחנו שולפים את הסנדוויץ'. בארוחת הצהריים המשותפת במשרד, בדייט שבו אנחנו נהנים מארוחה דשנה או באירוע משפחתי שבו כולם מתגודדים סביב שולחן האוכל.

סדנאות אסאדו וכל סדנת אוכל אחרת הן בחירה מעולה לפעילות ארגונית מגבשת. הזדמנות לחבר בין אנשים שונים תחת מכנה משותף מרתק, מגבש ובעיקר טעים. 

סדנת הבשר ביקב ויתקין Vitkin Winery. לפרטים: ענבר 054-6311777 inbar@meats.co.il

סדנת הבשר ביקב ויתקין Vitkin Winery

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...