רבים מהזוגות שעתידים להתחתן מתחבטים באינספור התלבטויות הקשורות בהחלטות שעליהם לקחת לקראת יום החתונה המאושר. אחת ההחלטות שזוגות רבים מתלבטים לגביה קשורה בשאלה היכן לקיים את ערב החתונה – האם לקיימו בחוץ או באולם. אלה ששוקלים ברצינות לעשות את החתונה בחוץ, הולכים על כל הקופה ומוצאים מיקום בטבע לאירוע החתונה שלהם. אם גם אתם בין המתלבטים, הנה כמה טיפים ודברים שכדאי לחשוב עליהם, שיעזרו לכם להחליט האם לעשות חתונה בטבע או באולם?

מיקום החתונה – תלוי קודם כל בזמן

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בנוגע למיקום החתונה, הוא מועד החתונה. אם תבחרו להתחתן בערב חורפי וגשום, מה שיכול להיות מאוד רומנטי, וודאי לא תוכלו לקיים את החתונה בטבע ואותו הדבר תקף לגבי ערב שרבי שבו הטמפרטורות פשוט גבוהות מידי לאירוע בטבע. במידה ותבחרו בערב שבו מזג האוויר צפוי להיות נעים ויציב, לא צריכה להיות לכם בעיה בעניין המיקום.

אופי אירוע החתונה

דבר שני, עליכם להחליט מהו אופי האירוע שאתם רוצים שיהיה לכם – אם אתם רוצים חוויה קלאסית, מן הסתם תבחרו באירוע באולם, שבו תארחו את בני המשפחה והחברים שלכם, לאירוע עם ארוחת ערב וריקודים כמיטב המסורת. אם אתם רוצים חתונה באופי כפרי, טבעי או רוחני, הרי שיתאים לכם אירוע בטבע.

בחירת המיקום לחתונה

נגיד שהחלטתם לערוך חתונה בטבע – הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את המיקום המושלם. חשוב שיהיה מדובר במיקום שיכול להכיל את כמות האורחים שלכם, שמקום שבמרכזו יש שטח מישורי שאפשר גם להציב עליו שולחנות וכיסאות (כדי שהאורחים יוכלו לשבת ולאכול בנוח) ושאפשר לרקוב בו מבלי להיפצע חלילה. תכננו את עיצוב והכנת המקום לחתונה – כיצד תתחמו את השטח, היכן יכינו את האוכל, היכן ימוקמו הגנרטורים (כי חייב שיהיה מקור חשמל עצמאי), היכן ימוקמו השולחנות – ולדאוג להשאיר רחבה גדולה ומרווחת באמצע למסיבת הריקודים, היכן ימוקם התקליטן, איזה קישוטים ישולבו והיכן ואלמנטים נוספים שאתם הולכים לשלב בחתונה שלכם.

בחירת הקייטרינג לחתונה

כחלק מתכנון חתונה בטבע, עליכם לבחור בשירותי קייטרינג לאירועים בשטח, שיתאימו לאופי האירוע ולא רק – אלא גם יתאימו להכנה בשטח ולהגשה נוחה לאורחים שלכם. ב-Meats אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי קייטרינג של אסאדו לחתונות, שמתאים בול לאירועים בשטח. אנחנו נדאג לא רק לאוכל – אלא גם נעזור לכם לתכנן את האירוע כולו, לרבות תכנון החתונה בטבע, כך שיהיה לכם אירוע מיוחד במינו וגם טעים במיוחד.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...