איך לבחור מנות חורפיות שיתאימו לחתונה?

אחד הדברים היותר מרגשים בחורף הוא האוכל הטעים, המזין והמחמם אותו אפשר לאכול. לכן, אם אתם מתכננים חתונה חורפית, מומלץ כי תקדישו מחשבה לבחירת התפריט המתאים ואל תשכחו להקפיד שהוא יהיה כמה שיותר מפנק!

זוגות רבים מקדישים מחשבה לבחירת הבגדים, האולם, המוסיקה, הצלם וכדומה, ואכן הדבר טוב ויפה. אולם בואו נודה באמת: האוכל הוא מסמר הערב. ובעוד שבחתונה קיצית ישנם קווי דמיון רבים בין האירועים השונים שכן התפריט לרוב דומה, בחתונה חורפית עומדת לרשותכם האפשרות לגוון ולבחור בתפריט מרגש שיחמם את הלב (תרתי משמע) ולא פחות חשוב: שיתאים לאווירה שאתם רוצים לייצר.

32

התפריט החורפי מאוד מיוחד

חתונת חורף מוצלחת היא כזו בה האוכל המוגש הוא מיטבי. ואם כבר מתחתנים בחורף למה לא לעשות שימוש במוטיב ולהכניס מנות חורפיות לתפריט? ישנן אפשרויות רבות שעומדות לרשותכם על מנת להפוך את האירוע למיוחד, לכל מהלכו, החל בשלב קבלת הפנים, דרך המשקאות שיוגשו בבר בעת הריקודים ועד לקינוחים שישאירו את הרושם הסופי.

מה האפשרויות שעומדות לרשותכם?

ישנן המון אפשרויות: דמיינו לכם שהאורחים נכנסים לאולם כאשר הגשם נוטף בחוץ ומיד מחלקים להם כפפות מחממות, יש להם עמדה להניח את המטריות ולתלות את המעילים. הם נכנסים לאולם המחומם והנעים ומולם עומדת עמדת מרקים ובה מבחר מרקים אשר אתם בחרתם בעצמכם עבורם שיחממו אותם במהלך קבלת הפנים.

התפריט הראשי יכלול אוכל מבושל, חמים ומזין ולכל אורך הערב יוגשו בבר משקאות אלכוהוליים חמימים כמו סיידר חם ועוד. לקראת סיום הערב תהיה עמדת משקאות עם שוקו חם וסחלב והאורחים ילכו הביתה עם זיכרון נעים על חתונה מיוחדת ומקורית, גם מבחינת הטעמים.

איך בוחרים?

מלכתחילה, חשוב לבחור בחברת קייטרינג אשר ערוכה לחורף מכל הבחינות. ברוב המקרים, חברות קייטרינג רבות כוללות בתפריט גם אפשרויות חורפיות ולכן תוכלו להתייעץ עמן ולבנות את התפריט סביב המוטיב המרכזי שהוא חתונת חורף מוצלחת מכל הבחינות. בפגישת ההיכרות, אמרו מהם הרצונות שלכם וכיצד אתם רואים את הערב שלכם וצוות החברה ידאג להרכיב לכם תפריט מתאים אשר עונה על כל הציפיות שלכם ומדגיש את נושא החורף במידה מרבית.

לסיכום: חתונת חורף מוצלחת יכולה לבוא לכדי ביטוי בדרכים רבות ומגוונות החל במיקום בו תבחרו להתחתן ועד התפריט. בכל מקרה הקפידו לגלות יצירתיות, חשבו על רווחתם של האורחים ונסו לתכנן אירוע שיהיה כמה שיותר חמים, מזמין וטעים.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...