ארגון חתונה קטנה בשטח

בארץ כמו שלנו, חתונה היא לרוב אירוע גדול ומרשים. למעשה, החתונה עצמה היא לא ממש אירוע, אלא יותר הפקה שלמה עם אפקטים מיוחדים שכל פרט ופרט בה מתוכנן למשעי. ובכל זאת, זה לא מפתיע למצוא שישנם זוגות שמעדיפים להימנע מההפקה הגדולה הזו ולתכנן במקום זאת חתונה קטנה ואינטימית יותר. חלקם עושים זאת משיקולים כלכליים וחלקם מתוך העדפה אישית אבל כך או כך, עדיין מדובר באירוע שצריך לארגן, במיוחד אם מדובר בחתונה ביער או בחצר או בקיצור – במיוחד אם מתכננים חתונה קטנה בשטח. אז מאיפה מתחילים לתכנן חתונה קטנה בשטח?

קייטרינג בשרי לחתונה בשטח

מציאת המקום המושלם

כמו כל זוג, כמו כל אירוע – גם החתונה שלכם מתחילה קודם כל במציאת המקום המושלם לאירוע. כדי למצוא את המקום המושלם לאירוע, כדאי לכם קודם כל להבין את כמות האורחים שאתם מתכננים להזמין לחתונה האינטימית שלכם. מספר המוזמנים, מן הסתם, ישפיע על בחירת המקום, אפילו אם מדובר בהבדל של 50 אורחים אל מול 70 אורחים. בארץ ישנם מספר מקומות בשטח שבהם ניתן לארגן אירוע חתונהחתונה, אבל בגלל שמדובר באירוע קטן ואינטימי יותר, כדאי לוודא שהוא אכן יכול לענות על כל הצרכים שלכם ושלא תצטרכו לשלם יותר על שטח שאתם לא משתמשים בו.

מציאת חברת קייטרינג לאירועים בשטח

בגלל שמדובר באירוע קטן, לפעמים נדמה לנו שאפשר לסגור את נושא האוכל בקלות ואף בעצמנו – סבתא תבשל פה, אימא תבשל שם ואולי נקרא לדוד שיש לו דוכן אוכל שיסגור לנו את הפינה. אבל חשוב כן לדאוג לשירותי קייטרינג ואף להתאים את הסוג האוכל לסוג האירוע שמתקיים בשטח – למשל, כשמדובר בחתונה בשטח, היינו ממליצים לכם על קייטרינג בשרי, דרום אמריקאי, כזה שמתאים לעשייה ולאכילה בחוץ. אז בואו נתחיל מהבסיס – בין אם יש לכם 300 אנשים בחתונה ובין אם יש לכם 50, כדאי לכם לשכור חברת קייטרינג לאירועים בשטח, שתטפל בכל הנושא של האוכל בצורה מקצועית ומסודרת ותשאיר אתכם ואת הקרובים שלכם ליהנות מהרגעים המרגשים של האירוע.

עניינים שוטפים של חתונה בשטח

בתכנון חתונה בשטח, גם אם מדובר בחתונה קטנה – יש כמה עניינים נוספים שכדאי לדאוג להם לפני שהאירוע מתחיל: מסידור נושא החשמל באירוע כדי שתוכלו לחגוג כל הלילה ועד הסדרת נושא החנייה שיקל על האורחים שמגיעים לחתונה שלכם. אלו פרטים קטנים, אך חשובים במיוחד.

מחפשים קייטרינג לאירועים בשטח? אפשר להפסיק לחפש! השאירו פרטים עוד היום ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...