טיפים
לבחירת נתחי בשר

מתכננים בקרוב חתונה? אין כמו לפתוח אירוע משמח עם אוכל טוב. יין טוב עם בשר טוב, שאותו יספקו חברת קייטרינג בשרי, ישלימו לכם את החגיגה. אחד מהבשרים המומלצים הוא בשר אסאדו לאירועים, אליו כמעט כולם יתחברו.

אך מלבד בחירת חברת קייטרינג בשרי לחתונה, כל חובב בשר ישמח לדעת כיצד בוחרים נתח בשר איכותי. קיימים כל כך הרבה סוגים של נתחי בשר שאי אפשר שלא להתבלבל. אז איך תבחרו נתח בשר טרי וטוב ולא נתח שולי, ישן וקפוא שהופשר? האם לריח הבשר יש תפקיד בקביעה האם הבשר טרי ואיכותי? אספנו בשבילכם את התשובות והתוצאה לפניכם.

איך לבחור נתח בשר איכותי?

בראש ובראשונה, כלל ידוע, קנו את הבשר שלכם אך ורק אצל קצב בעל רישיון עסק. קצב השומר על סביבת עבודה נקייה וסטרילית ובעל תעודות מהעירייה. תוכלו לראות אם הקצב מקצועי, אם הוא מעביר לכם הדרכה מפורטת על בישול או אפייה מקצועית של נתחי הבשר השונים, אותם תבחרו לקנות. אחרי שתבחרו קצב בשר שאתם סומכים עליו, השלב הבא שתצטרכו לבחון הוא האם הבשר טרי. בשר טרי יהיה בצבעי אדום בוהק ולא יפריש נוזלים. בשר קפוא שהופשר סביר שיהיה בגוון יותר חום-אפרפר. תמיד לכו עם האינטואיציה שלכם ובחרו בבשר עם צבע שנראה טוב לעין שלכם, כי בשר עם צבע טוב כנראה שיהיה גם טעים. הריח יכול להעיד האם הבשר טרי או לא, כאשר בשר קפוא שהופשר לרוב ידיף ריח חריף ושונה מבשר טרי, כזה שלא ניתן להתעלם ממנו. בסופו של דבר את טעם הבשר הטרי תאפיין עסיסיות ורכות, לעומת בשר קפוא שהופשר שיהיה צמיגי וקשה. בשר טרי נשמר רק לשלושה ימים במקרר ולאחר מכן צריך להקפיא אותו. תהליך נוסף שחלק מהבשרים עוברים הוא יישון. יישון מרכך את הבשר, כאשר כל נתח בשר עובר פרק זמן אחר של יישון, כשהמטרה היא לרכך את הבשר בטמפרטורה נמוכה. בשר מיושן יהיה גמיש יותר מבשר טרי ותוכלו לבחון זאת על ידי מימוש הבשר.

קצת על סוגי הנתחים

כל נתח מתאים לסוג עשייה אחר – חלק בצלייה קצרה, חלק דורשים בישול קצר, חלק דורשים בישול ארוך וחלק בטיגון. נתחי הבשר הנפוצים שמתאימים לסטייקים ורוסטביף עסיסיים הם: אנטריקוט, שייטל וסינטה. לבישול ארוך או צלייה ארוכה של בשר, מתאים בשר האסאדו, כאשר החלק הטוב ביותר הוא החלק שקרוב לצלע ולא לחזה.

חברת meats , חברת קייטרינג בשרי, יוצרת בשבילכם את האירוע המושלם ביחד עם נפלאות עולם הבשר – אם גם אתם רוצים אסאדו לאירועים נשמח לעמוד לשירותכם.

אסאדו קייטרינג

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...