ארגון חתונה בשטח – על מה צריך לחשוב ולקחת בחשבון בתהליך

חתונות בשטח הן מיוחדות, רומנטיות ובדרך כלל בעלות אווירה פסטורלית, שאין שנייה לה, בטח שלא באולם אירועים. אבל כשלא מתכננים את האירוע מראש ולא חושבים על כל אלמנט שיוצר הגבלה בתנאי השטח והופכים אותו ליתרון, יש סיכוי סביר ואף יותר, שהחתונה שלכם תיגמר בבוץ, תרתי משמע. בואו נחשוב יחד על כל הדברים שמצריכים מאתנו התייחסות שונה כאשר אנחנו מתכננים אירוע בשטח.

שהגשם לא ישטוף את האירוע

הדבר הראשון שיש לעשות הוא לחשוב על תנאי מזג האוויר ובהתאם לכך לקבוע את תאריך החתונה. יהיה לא נוח, בלשון המעטה, לחגוג בשיא החום או בקור, בגשם או ברוחות חזקות. לכן חשוב להתאים את תאריך האירוע למזג האוויר. עם כל הרצון לחגוג חתונה בחוץ בקיץ, אתם לא רוצים שהאורחים שלכם יתחילו להזיע ולהיות עצבניים עוד לפני שהחופה החלה. וגם אם בכל זאת אתם מתעקשים לחגוג בשיא החום – יש אמצעים שמתאימים לקירור רחבות פתוחות, כמו צ'ילרים או ספרינקלרים המרססים מים על קהל האורחים המיוזע.

ומה לגבי רחבת הריקודים?

הדבר השני שיש לעשות הוא כמובן למצוא שטח שמתאים לערוך בו אירוע. מה צריך להיות באותו השטח? קודם כל, חשוב שיהיה בו שטח מישורי בכדי לאפשר הצבה של שולחנות באופן נוח וכן לאפשר לאורחים מקום בטוח לרקוד בו. אבל עם כל הכבוד (ויש כבוד) למסיבה ולרחבת הריקודים, כולם יודעים באופן ברור שמה שהכי חשוב הוא שיהיה מקום נוח לשבת, כי מה לעשות, החלק הכי חשוב בכל אירוע הוא האוכל.

חתונה בשטח באוירה אחרת

התאימו את האוכל לאופי האירוע

בואו נחשוב מבחינת הכנת האוכל ו/או חימום האוכל – שני דברים שבהחלט ניתן לעשות בשטח, אבל מצריך תכנון מוקדם, הערכות מבחינת כלים, גז, פלטות חימום ועוד. מצד שני, אם נבחר באוכל שמתאים יותר לאירוח בחוץ – כמו קייטרינג אסאדו למשל, זה כבר סיפור אחר לגמרי. יש משהו במאפיינים של חתונה בשטח, שמתאים בול למאפיינים של קייטרינג אסאדו.

קייטרינג אסאדו בשטח – מה כל כך מיוחד בזה?

קודם כל מדובר בבשר איכותי ברמה הגבוהה ביותר. דבר שני, מבחינת ההכנה של האוכל, הוא גם מתאים לאירוע שטח, כיוון שזה ממש כמו לעשות על האש, רק שמדובר בגריל ברזילאי ענק שמתופעל על ידי מקצוענים, כך שזו חוויה אחרת ממה שאתם מכירים מיום העצמאות, כשאתם מזיעים מעל המנגל. דבר נוסף, עצם ההכנה של בשר כל כך איכותי אל מול קהל האורחים שלכם מוסיפה אופי נוסף לאירוע שלכם ותשאיר את האורחים שלכם בצפייה דרוכה לנתחים שירדו היישר לצלחות שלהם – מה שגם מתאים בול לשטח, כיוון שאין צורך לחמם את האוכל או לתכנן מערך הגשת מנות בין השולחנות הפזורים באמצע היער, נגיד.

Meat n' Sweets – קייטרינג בשר איכותי

רוצים לערוך אירוע בחוץ? צריכים עזרה בתכנון ובהוצאה לפועל של האירוע? Meats n' Sweets מבינים בבשר ומבינים באירועים – אז תנו לנו לעזור לכם להפיק אירוע חתונה בשטח שאחריו האורחים שלכם יישארו מוכי טעמים מרהיבים, עמוסים מאוכל טוב ושמחים מאירוע שמח ומרגש – החתונה שלכם! 

לפרטים נוספים ופגישת היכרות - התקשרו עכשיו 054-631-1777 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אולי תתעניינו גם ב...