קייטרינג לחתונה

אנו כאן לעשות לכם את האירוע המושלם,

כי בשבילנו זה לא עוד אירוע,

זהו היום החשוב ביותר בחייכם!

חתונה באווירה אחרת

החתונות שלנו נבנות מתוך יחס אישי ואהבה לאנשים ואירוח, ומתאפיינות באווירה רגועה ונינוחה. התפריט משלב את המטבח הברזילאי עם המטבח הים תיכוני וכולל מגוון רחב של בשרים הנצלים במקום ונפרסים בעמדות חיתוך לעיניי האורחים. אנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים, ועל ניקיון וטיפול נכון ומדויק בכל מרכיב במנה. ביחד עם צוות מקצועי, בוגר ובעל אהבה ענקית לאנשים ולאוכל אנו כאן לעשות לכם את האירוע המושלם, כי בשבילנו זה לא עוד אירוע, זהו היום החשוב ביותר בחייכם!

קייטרינג לחתונה בטבע

זוגות רבים מדמיינים את היום החשוב בחייהם קורה תחת כיפת השמיים. החתונות בטבע מאופיינות באווירה בלתי-פורמאלית ונינוחה, אך מחייבים תכנון מקדים רב בשביל להבטיח את הצלחת האירוע. אנו ב-Meat n' Sweets גמישים וקשובים לכל לקוח ויודעים להתאים את בניית לו"ז האירוע, צורת ההגשה ומבנה התפריט בהתאם לקונספט הרצוי. התפריט שלנו הוא מודולרי וניתן להוסיף או להסיר כל חלק שתרצו משלב קבלת הפנים ועד לאפטר-פארטי. הפקה ותפעול קייטרינג לחתונה זה המומחיות שלנו, בין אם על חוף הים, ביער או בכל מקום אחר. יש לנו ניסיון עשיר בהפקה, ארגון ותפעול אירועים בשטח ונוכל להציע לכם מבחר ספקים ומקומות מיוחדים אשר יעזרו לכם להגשים את אירוע חלומותיכם.

מי אנחנו

קייטרינג דרום אמריקאי פעם, לפני מאות שנים, כשהיו עורכים משתה לכבוד אירוע מסוים, עיקר האירוע היה שולחן האוכל – סביבו כולם ישבו ואכלו מטעמים כמו בשר, תבשילים ופירות, תוך שהם שתו לשיכר, בחגיגה קולינרית משמחת. גם בימינו, ידוע שהדבר שהאורחים מדברים עליו הכי הרבה הוא האוכל, איכותו וטעמו ולא האירוע עצמו. אז במקום לתכנן אוכל מסביב לאירוע, meat n' sweets מזמינים אתכם לתכנן אירוע מסביב לאוכל. אנחנו בעצם אומרים לכם את מה שכולם רוצים לשמוע – תנו לנו אוכל מופלא ואחר כך תדאגו לשאר הדברים.

קייטרינג דרום אמריקאי

פעם, לפני מאות שנים, כשהיו עורכים משתה לכבוד אירוע מסוים, עיקר האירוע היה שולחן האוכל – סביבו כולם ישבו ואכלו מטעמים כמו בשר, תבשילים ופירות, תוך שהם שתו לשיכר, בחגיגה קולינרית משמחת. גם בימינו, ידוע שהדבר שהאורחים מדברים עליו הכי הרבה הוא האוכל, איכותו וטעמו ולא האירוע עצמו. אז במקום לתכנן אוכל מסביב לאירועmeat n' sweets מזמינים אתכם לתכנן אירוע מסביב לאוכל. אנחנו בעצם אומרים לכם את מה שכולם רוצים לשמוע – תנו לנו אוכל מופלא ואחר כך תדאגו לשאר הדברים.